پلاستیک سایت
خانه / گلدان پلاستیکی / قیمت گلدان پلاستیکی گرد تزیینی

قیمت گلدان پلاستیکی گرد تزیینی

امروزه افراد زیادی در کشور به پرورش گل و گیاه علاقه دارند و برای این کار به گلدان نیاز دارند. در بازار انواع مختلفی از گلدان وجود دارد مانند گلدان سفالی سرامیکی و پلاستیکی که موضوع بحث ماهم در مورد گلدان های بازیافتی پلاستیکی است. در هر مرکز فروش  گلدان پلاستیکی کشاورزی و گلخانه ای بازیافتی انواع گلدان پلاستیکی بازیافتی وجود دارد که اغلب آنها با رنگ مشکی و قهوه ای و سایز های مختلف و انواع مختلف مانند گلدان پلاستیکی دیواری سفالی و یا آویزی وجود دارد.و با قیمت بسیار مناسب عرضه می شود.

در ادامه این مقاله قصد داریم راجع به گلدان پلاستیکی گرد و در مورد گلدان پلاستیکی کوچک اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

 

قیمت گلدان پلاستیکی گرد تزیینی

شکل های مختلف گلدان پلاستیکی

شکل های مختلف گلدان پلاستیکی

از متداول ترین گلدان هایی که امروزه به صورت گسترده استفاده می شود گلدان های پلاستیکی است. امروزه افراد زیادی برای خرید گلدان پلاستیکی علاقه دارند. این گلدان ها بسیار سبک وزن بوده و در سایز های مختلف یافت میشود و حتی برخی از آنان از نظر شکل ظاهری شبیه گلدان های سفالی یا سرامیکی هستند افرادی که به گلدان های سفالی قدیمی به خاطر شکل ظاهری آنها علاقه دارند می توانند این گلدان ها را جایگزین گلدان های سفالی بکنند که از لحاظ دوام و وزن و قابلیت جا به جایی گلدان های پلاستیکی نسبت به گلدان های سفالی برتری دارند این گلدان ها به راحتی جا به جا می شوند و بسیار با دوامند.

این گلدان ها دارای دیواره ی ضخیم هستند و از ریشه گیاه در تغییرات سریع دمایی محافظت می کنند که می تواند برای گیاه بسیار مضر باشند و حتی موجب نابودی گیاه شوند. از مزیت های دیگر و مهم تولید این گلدان ها استفاده دوباره از پلاستیک های بازیافتی است که موجب می شوند پلاستیک دوباره مصرف شود و به طبیعت آسیب وارد نشود. خصوصیت بارز و مهم این گلدان ها که در فروش آنها نقش زیادی دارد شکل های مختلف این گلدان ها می باشد این گلدان ها در طرح ها و رنگ ها و شکل های مختلف به بازار ارائه می شود گلدان پلاستیکی گرد یکی از پر فروش ترین این گلدان ها به حساب می آید. این گلدان ها از پلاستیک های بازیافتی لاستیک ماشین ساخته می شوند و به همین دلیل از دوام و مقاومت بالایی برخوردار می باشند. در این مقاله به تعریف و معرفی گلدان های پلاستیکی پرداختیم امیدوارم  که برای استفاده از این گلدان ها مجاب شده باشید. 

 

صادرات گلدان پلاستیکی گرد کوچک

صادرات گلدان پلاستیکی گرد کوچک

امروزه مراکز زیادی دردسترس افراد وجود دارد که محصولات متفاوتی را ارائه میدهند شما میتوانید برای خرید گلدان پلاستیکی به این مرکز مراجعه کنید. این مراکز به مشتری هایی که می خواهند به صورت عمده خرید کنند مانند کشاورزان یا گلخانه دار هایی که گل پرورش می دهند تخفیفاتی هم درنظرمی گیرند. امروزه در این مراکز انواع  مختلفی از این گلدان ها وجود دارد که محبوب ترین آنها مدل دیواری و آویزی این گلدان ها هستند که قابلیت نصب در دیوار را دارند نصب آن هم بسیار آسان است تولید کنندگان این محصول توانسته اند در سال های اخیر این محصول را به کشور های خارجی هم صادر کنند. سالیانه ارز زیادی از صادرات گلدان پلاستیکی به کشورمان وارد می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حداقل میزان سفارش 500 هزار تومان
مدیر فروش : هادی زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123372497
پست الکترونیکی: plasticmarket5@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گلدان پلاستیکی روی نرده

قیمت روز جدیدترین گلدان پلاستیکی روی نرده

گلدان پلاستیکی روی نرده به صورت دوطرفه تولید شده تا به راحتی قابل استفاده باشد. …

پاسخی بگذارید