مشاوره و سفارش

ظروف پلاستیکی

مجموعه راداپلاست با شعار طراحی برتر، انتخاب بهتر تمرکز خود را بر تولید و تهیه محصولات با طراحی روز و کیفیت بالاتر قرار داده است. بدین سبب، علاوه بر مصرف کنندگان داخلی، بازرگانان خارجی نیز راغب به همکاری با این مجموعه گردیده اند.

میز و صندلی پلاستیکی

میز صندلی پلاستیکی محصولی منحصر به فرد است که استفاده از آن در هر مکانی و با هر کاربردی ممکن است. این میز و صندلی ها به دلیل مقاومت بالایی که در برابر رطوبت و همچنین نور خورشید دارند برای استفاده در کلیه مکان های عمومی در فضای باز مناسب هستند.

درباره محصولات لوازم پلاستیکی

محصولاتی منحصر به فرد است که استفاده از آن در هر مکانی و با هر کاربردی ممکن است. این میز و صندلی ها به دلیل مقاومت بالایی که در برابر رطوبت و همچنین نور خورشید دارند برای استفاده در کلیه مکان های عمومی در فضای باز مناسب هستند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چهارپایه پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
گلدان پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
میز و صندلی پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
سطل زباله پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی رادا پلاست در زمینه تولید و پخش انواع محصولات پلاستیکی از جمله گلدان پلاستیکی، سطل زباله پلاستیکی، میز و صندلی پلاستیکی و چهارپایه پلاستیکی فعال است.این مجموعه همواره بر آن بوده است با بهره بردن از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از بهترین مواد اولیه، محصولاتی با کیفیت و ممتاز تولید کرده و نیازهای روز مصرف کنندگان را به بهترین شکل، پاسخ دهد.

مدیر مجموعه رادا پلاست

هادی زارع

Call Now Buttonتماس بگیرید